Blogi

Coś dla pań. Voucher 500 zł do Answear.com

Promocja Citibanku szczególnie spodoba się paniom. Nowa promocja Citibank oferuje maksymalnie 500 złotych do wydania w sklepie z odzieżą Answear.com. 

Promocja trwa do 30.07.2017.

1. Warunki ogólne kwalifikujące do skorzystania z promocji:

Lokata Plus w UniKorona

Dzisiaj prześwietlę ofertę funduszu inwestycyjnego UniKorona - Lokata Plus.

Warto zacząć od tego, że to nie jest zwykła lokata bankowa. To fundusz inwestycyjny inwestujący głównie w instrumenty dłużne, papiery skarbowe oraz bezpieczne dłużne instrumenty korporacyjne.

Prześwietlam to dlatego, że sam posiadam fundusz inwestycyjny UniLokata i jest z niego bardzo zadowolony. Oprócz małego wahnięcia cały czas pnie się w górę. Powoli ale systematycznie. 

Karta kredytowa a debetowa

Przy umiejętnym używaniu karta kredytowa zapewnia stały i natychmiastowy dostęp do darmowego kredytu. To jej największa przewaga nad kartą debetową, która pozwala korzystać tylko z prywatnych środków jej posiadacza.

Karta kredytowa i debetowa to na pozór identyczne instrumenty płatnicze. W praktyce, choć mogą wyglądać tak samo, różnią się mechanizmem działania.

Dług bez odsetek

Darmowy telefon z Citibanku - ostatnie dni promocji

Promocja Citibanku w której łatwo możemy zdobyć telefon LG K8 LTE powoli dobiega końca. Promocja kończy się 31.03.2017 roku.

Citibank chce zachęcić nowych klientów do korzystania ze swoich produktów.  

Co trzeba zrobić żeby dostać telefon ?

Wymagania jakie trzeba spełnić to:

Czy wyżej oprocentowane lokaty są rzeczywiście atrakcyjne ?

Niektóre banki proponują atrakcyjne oprocentowanie lokat głównie dla nowych klientów. Ale czy rzeczywiście na wyższym oprocentowaniu możemy zarobić ?

Analizując ranking lokat najwyżej oprocentowane lokaty nie gwarantują największych zysków. Powodem takiej sytuacji jest zainwestowana kwota i okres ulokowania pieniędzy.

Przykładowo lokata Happy w Idea Bank jest oprocentowana 4 % w skali roku, jednak przy okresie 2 miesięcy i maksymalnym wkładzie 10 000 złotych daje nam zysk tylko 53,26 zł.

Strony

Subskrybuj RSS - blogi
Go to top