Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy to jeden z podstawowych produktów bankowych, jednak nie wszyscy klienci wiedzą, na czym on tak naprawdę polega. Kredyt gotówkowy zaciągamy w z góry określonej wysokości. Możemy go przeznaczyć na dowolne cel. Kredyty gotówkowe najczęściej zaciągane są wtedy, gdy klienci chcą pokryć koszty remontu, nagłej awarii, przyjęcia weselnego, wyjazdu zagranicznego czy zakupu samochodu na rynku wtórnym.

Główne koszty, jakie trzeba ponieść w związku z kredytem gotówkowym to prowizja za jego udzielenie oraz miesięczne raty. Część klientów decyduje się także na zakup ubezpieczenia, ale nie jest ono obowiązkowe. Banki żądają różnych zabezpieczeń zależnie od wysokości kredytu i sytuacji kredytobiorcy. Kredyty na krótki czas i na niskie kwoty bywają udzielane bez zabezpieczeń. Jeśli spłata kredytu ma potrwać dłużej można skorzystać na przykład z zabezpieczenia osobistego.

Cechą charakterystyczną kredytów gotówkowych jest fakt, że trzeba je spłacać w regularnych ratach miesięcznych, które są z góry określone. Zazwyczaj można także taki kredyt nadpłacać. Kredyt gotówkowy to produkt polecany szczególnie tym osobom, które mają problemy z kontrolą własnych wydatków. W przeciwieństwie do kart kredytowych czy kredytów odnawialnych tutaj rata jest, co miesiąc pobierana przez bank, więc klient nie ma możliwości zadłużać się w nieskończoność.

Który kredyt wybrać ?

Skorzystaj z kategorii znajdujących się po lewej stronie aby szybko znaleźć kredyt. Zestawienie kredytów znajdziesz również na stronach:

Kredyty gotówkowe Kredyty hipoteczne Kredyty samochodowe

Zestawienie kredytów

Sprawdź i porównaj kredyty. Poniżej przedstawiamy zestawienie kredytów.
Go to top