Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny.

Nie każdy może pozwolić sobie na wydatki rzędu kilku, czy nawet kilkuset tysięcy złotych od ręki. Wtedy z pomocą przychodzą banki oferujące różnorodne kredyty, których spłata obciąża domowy budżet nawet na kilka lat. Warto więc dobrze zastanowić się przed wybraniem odpowiedniej umowy, która zapewni dogodną wysokość rat kredytu, jego oprocentowanie i czas trwania. Do istotnych elementów pobierania kredytu należą: wspomniane już oprocentowanie, waluta i poręcznie osoby trzeciej. Najważniejszym czynnikiem przed wybraniem kredytu jest płynność finansowa, która decyduje o tym czy kredyt w ogóle zostanie przyznany.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów kredytu jest kredyt hipoteczny. Banku udzielają go z reguły na kupno mieszkania lub budowę domu. Dla wielu Polaków jest on jedyną szansą na własne lokum. Po zawarciu umowy o kredyt hipoteczny banki zazwyczaj przekazują pieniądze na konto osoby sprzedającej nieruchomość. A więc kredyt hipoteczny jest formą pośrednią. Inaczej jest w wypadku pożyczek udzielanych „od ręki”, które jednak nie mogą być zawierane na równie wysokie kwoty

Który kredyt wybrać ?

Skorzystaj z kategorii znajdujących się po lewej stronie aby szybko znaleźć kredyt. Zestawienie kredytów znajdziesz również na stronach:

Kredyty gotówkowe Kredyty hipoteczne Kredyty samochodowe

Zestawienie kredytów

Sprawdź i porównaj kredyty. Poniżej przedstawiamy zestawienie kredytów.

Kredyty hipoteczne

Aktualnie posiadanych kredytów: 3
Wybierz rodzaj kredytu:
Kredyt hipoteczny

Podstawowe informacje

  • RRSO od:
Kredyt hipoteczny

Podstawowe informacje

  • RRSO od:
Kredyt hipoteczny

Podstawowe informacje

  • RRSO od:
Go to top