Pożyczki

Szybkie pożyczki gotówkowe.

Pożyczka to kolejna zapomoga, która pozwala zdobyć pieniądze na coś, co jest niezbędne w życiu. Czasami nawet na to, co nie jest konieczne, ale stanowi obecnie najważniejszy punkt potrzeb w życiu jednostki. Zatem pożyczki to forma zapomogi.

Jak odróżnić pożyczkę od kredytu? Po pierwsze - pożyczki zazwyczaj udzielane są przez para banki lub przez instytucje, które tak naprawdę nie są bankami. Dlaczego? Prawo bankowe jest w tej sprawie jednoznaczne - kredyt to domena tylko banków. Jeżeli dana firma nie jest bankiem - nie może udzielać kredytów. W takich sytuacjach dzielą się pożyczki. Forma jest identyczna. Zmienia się tylko kwota, sposób zabezpieczenia, oprocentowanie oraz wiarygodność.

Wiele firm pożyczkowych to solidne agencje, które gwarantują pomoc. Klient może wybrać pożyczkę, zatwierdzić jej kwotę i oddać bez ogromnego procentu. Problemem są lichwiarskie firmy, które narzucają kilkaset procent odsetek.

Którą pożyczkę wybrać ?

Skorzystaj z kategorii znajdujących się po lewej stronie aby szybko znaleźć pożyczkę. Zestawienie kredytów znajdziesz również na stronach:

Kredyty gotówkowe Kredyty hipoteczne Kredyty samochodowe

Zestawienie pożyczek

Sprawdź i porównaj pożyczki. Poniżej przedstawiamy zestawienie pożyczek.
Go to top