Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Funkcjonujący w Tarnowskich Górach ośrodek RÓWNO – WAGA z obszerną ofertą rehabilitacyjną

0
132

Cieszące się dobrymi opiniami centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA proponuje zajęcia rehabilitacyjne z zaakcentowaniem integracji sensorycznej. Tego typu terapia si Śląsk dedykowana jest dla najmłodszych z schorzeniami. Wszystkie ćwiczenia mają miejsce po zapoznaniu się z historią lekarską dziecka. Każdy podopieczny jest też potraktowany na indywidualnych zasadach. Ćwiczenia mają na celu wsparcie dla dzieci nadpobudliwych oraz z problemami emocjonalnymi.

Kiedy dziecko ma problemy w uczeniu się, to także diagnoza si Śląsk ukierunkowana jest do niego. Z innych rozwiązań proponowana jest rehabilitacja skolioz techniką FITS oraz udzielane jest wsparcie w terapii wad postawy oraz w zespole Aspergera. Wsparcie specjalistów z ośrodka powoduje, że podopieczni mogą doskonale się odnajdywać na co dzień.

Najczęściej wybierana jest rehabilitacja niemowląt i dzieci metodą NDT – Bobath. Biorą w niej udział dzieci z napięciem mięśniowym, asymetrią ułożenia albo wcześniaki. Po leczeniu dziecko z zaburzeniami ruchowymi może w przyszłości samodzielnie funkcjonować. Wszystkie terapie małego dziecka poprzedzone są wnikliwą diagnozą. Ćwiczenia takie jak terapia si śląskie przebiegają w specjalnie wyposażonych gabinetach. Dzieci mogą doskonale się rozwijać, a dopełnieniem rehabilitacji są ćwiczenia domowe. Rehabilitanci szczegółowo opisują opiekunom, co należy robić.

Sporą mocną stroną placówki jest to, że specjaliści faktycznie wsłuchują się we wszystkie potrzeby podopiecznych. Poza rzetelnym podejściem cenione jest empatyczne oraz cierpliwe podejście do małych podopiecznych. Opiekunowie, jacy dotychczasowo byli zdecydowani na to, aby ich maluchy wzięły tutaj udział w terapii są z tego usatysfakcjonowani. Centrum RÓWNO –WAGA cieszy się szacunkiem oraz zaufaniem wśród rodziców i dzieci. Choroby są korygowane i dzięki temu dzieci mogą poczuć się bardziej wygodnie. Warto sprawdzić stronę internetową placówki, aby sprawdzać, co jest oferowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw swój komentarz