Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie zalety mają ekspresy do kawy Jura, czym się wyróżniają

0
28

Chyba każdy kto lubuje się w dobrej kawie wie, jak ważny jest odpowiedni ekspres do jej parzenia. Ekspresy oferowane w sprzedaży są bardzo zróżnicowane. Najtańsze modele zakupić już można za kilkaset złotych, ale nie można spodziewać się po nich nie wiadomo czego. Droższe urządzenia to także gwarancja lepszych materiałów, większej trwałości i smaczniejszej kawy, ale za takie zapłacić trzeba od kilku tysięcy do nawet kilkunastu. Są jednak producenci, którzy oferują urządzenia o świetnej jakości w przystępnych cenach, i do takich na pewno zaliczyć można Jurę.

Jura ekspresy to prawie stuletnia historia, bowiem firma działa na rynku już od 1931 roku. Od samego początku zajmuje się wyłącznie ekspresami do kawy, dlatego wie praktycznie wszystko w temacie zaparzania tego wspaniałego napoju. Każdy Ekspres Jura to innowacyjne rozwiązania, które zapewniają niepowtarzalne doznania smakowe. Jednym z takich rozwiązań jest młynek Aroma. Wyprodukowany ze stali o dużej twardości bardzo dobrze będzie sobie radził nawet z mocno wypalonym ziarnem, doskonale je rozdrabniając. Oprócz tego użytkownicy mają wpływ na grubość mielenia, a co za tym idzie także smak otrzymanego napoju.

Następnym pomysłem, jaki posiada model Jura e8 jest technologia impulsowego parzenia. Przy jej pomocy można uzyskać dużą intensywność aromatu w przypadku małych kaw. Bardzo duże znaczenie dla smaku ma jakość użytej wody, i tutaj także ekspres Jura ENA ma coś ciekawego. Do jej oczyszczania zostały wykorzystane specjalne filtry, po zastosowaniu których nie jest potrzebne odkamienianie urządzenia. Oczywiście pamiętano również o stronie wizualnej, a w tym względzie Jura ekspresy prezentują się doskonale.

Dedykowany dział inżynierów czuwa nieustannie nad tym, aby każdy z modeli miał nowoczesny, stylowy wygląd. I faktycznie to ma miejsce, ponieważ wszystkie ekspresy tej firmy wyróżniają się wśród swojej konkurencji. Rzecz jasna są również niezawodne, trwałe i proste w codziennym użytkowaniu, oraz co najważniejsze, robią naprawdę wyśmienite kawy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw swój komentarz