Katalogi wyprodukowane przez agencję kreatywną dreamsart to ważny składnik wizerunku przedsiębiorstwa. Jest to w takim razie nie tylko praktyczna postać prezentacji oferty produktowej. Z uwagi na to że klienci katalogi mają w rękach i często trzymają je na długo, należy dbać o to, by świetnie się prezentowały.

I to właśnie zapewniają specjaliści z podanej agencji, opracowując na równi warstwę graficzną, jak i treści. Co ważne, foldery nie tylko wesprą dystrybucję, ale też mogą na przykład uatrakcyjnić tok spotkań o charakterze biznesowym. Z tego powodu kiedy odbywa się projektowanie katalogów to graficy, copywriterzy oraz specjaliści od marketingu kierują wzgląd na wszystkie detale. Po omówieniu merytoryki katalogu z klientem eksperci zajmują się wykonaniem grafiki.

Dreamsart pośredniczy także w druku, dopasowując adekwatnie technologie wydruków a także uszlachetnienia. Artystyczne koncepcje folderów mogą być przygotowane dla każdej z branż i będą przystosowane do oczekiwań zleceniodawcy oraz do grupy docelowej. Marka rozpoznawalna jest z kompleksowej obsługi. Foldery reklamowe to od dawna pewne narzędzie marketingowe, które dalej będzie sprawdzało się doskonale. Reklama zostanie dopasowana pod kątem identyfikacji wizualnej marki, ale też do nowoczesnych trendów w branży marketingowej. Sprawdzając portfolio dreamsart można szybko przekonać się, że z taką marką współpraca będzie korzystna.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój