Zakład kamieniarski GRANMAL oferuje wyspecjalizowane wykonywanie płyt nagrobkowych. Oferta firmy zawiera: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby. Przed wykonaniem, tuż po projekcie nagrobki kielce klienci mają ukazaną wizualizację określonego modelu, by nabrać przekonania, czy dany koncept spełni ich oczekiwania.

Dobrze będzie zobaczyć też dorobek z przykładowymi płytami nagrobnymi. Wówczas można przekonać się, iż rzeczywiście jest to marka, której opłaca się zaufać i w jakiej można składać zamówienie, nie obawiając się, iż coś będzie wykonane źle.

Ze względu na niemałe doświadczenie pracowników a także na to, że w zakładzie działa nowoczesny park maszynowy, możliwe jest realizowanie każdego zlecenia, niezależnie od stopnia jego komplikacji. Kiedy natomiast na początku zamawiający nie wiedzą, na co się decydować, to mogą skorzystać z podpowiedzi kamieniarzy. GRANMAL znany jest głównie z tego, że oferuje autorskie rozwiązania technologiczne.

Spory katalog granitów, z których wykonane są płyty nagrobne pozwala na całkowite indywidualne podejście do zamówienia. Klienci często zdecydowani są na stylowe płyty nagrobne z rzeźbą, bo te wyglądają nad wyraz wytwornie. Kamieniarz Szczerba rozpoznawalny jest od kilku lat dokładnie z tego, że nie oferuje wyłącznie standardowych rozwiązań. Ten producent nagrobków kielce zrobi wszystko z utrzymaniem maksymalnej dokładności.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój