Chyba każdy z nas wracając do domu z pracy uwielbia usiąść przed telewizorem i obejrzeć solidny film. Ten rodzaj rozrywki wybierany jest przez znaczne rzesze ludzi. Dużej grupy z nas pamięta filmy, które posiadały swój prywatny klimat, jak westerny z Clintem Eastwoodem. Obecnie jakość filmów niezwykle spadła.

Twórcy stawiają w zasadzie na grafikę komputerową oraz efekty specjalne, zapominając o tym, iż potrzeba w gruncie rzeczy porządnej fabuły, aby przyciągnąć widzów przed telewizor w czasach, gdy do wyboru mamy setki kanałów telewizyjnych – przetestuj także podgrzewacz do nachos. Dzisiaj coraz mniej osób odwiedza kina. Jest to też spowodowane niską jakością filmów i pewnymi wzorcami fabularnymi.

Wypada nie zapominać, że oglądanie filmu w telewizji nigdy nie zagwarantuje nam takiej rozrywki jak oglądanie go z rodziną lub sympatią w kinie. Solidny film potrafi nas przestraszyć, rozweselić czy też doprowadzić do łez, w zależności od gatunku. Twórcy powinni również pamiętać, że fabuła to nie wszystko. Aby przyciągnąć widza, należy również przystosować właściwych aktorów, jacy będą bezbłędnie się czuć w swoich rolach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój