Typy klimatyzatorów zakładanych przez monterów z zakładu AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, jak i klimatyzatory kanałowe. Niezależnie od tego, na jaki typ będą zdecydowani klienci, mają gwarancję, że montaż klimatyzacji do domu Lublin będzie zrobiony przez monterów, którzy będą znać się na tym doskonale. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT złożone są z dwóch odrębnych jednostek, czyli jednostki wewnętrznej a także agregatu.

Część wewnętrzna montowana jest w klimatyzowanych pokojach. Tego typu urządzenie doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, czyli w domach, mieszkaniach oraz w niewielkich obiektach biurowych. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji zagrzewającej. Klimatyzatory podsufitowe mają podobny sposób montażu, aczkolwiek mogą zostać ułożone poziomo pod sufitem.

Ten rodzaj wprowadza do pomieszczenia świeże powietrze, rozprowadzane tuż pod powierzchnią sufitu. Taki montaż klimatyzacji Lublin zaliczany jest też do mało inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe montowane są w sufitach podwieszanych. Z tego powodu wymagają przestrzeni między sufitem a stropem. Najczęściej ma ona od czterdziestu do pięćdziesięciu cm. Taki typ sprawdza się w dużych punktach sprzedaży, restauracjach albo salach konferencyjnych. Czterokierunkowy nawiew powietrza powoduje, że jego dystrybucja jest równomierna, a nawiew wywoła poczucie komfortu i sprawi przyjemność osobom znajdującym się w konkretnych pokojach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzają się w obiektach, w jakich można znaleźć dużo pokoi. Są to: biurowce, obiekty gastronomiczne bądź obiekty hotelowe. Jest to rodzaj urządzeń produktywnych, jakie rozprowadzają powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pomieszczeń. Jednostka centralna montowana jest poza pomieszczeniami schłodzonymi, a schłodzone powietrze doprowadzane jest kanałami o średnicy wynoszącej około 150 milimetrów. Zaletą takich klimatyzatorów jest to, że mogą być schowane w niedostępnym dla innych miejscu.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój