Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo podczerwonym jak i ultrafioletowym emitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej konstrukcji ze stali a także wypełnienia z trudnopalnej folii do spawania. Propozycja firmy zawiera stałe parawany spawalnicze lekkie, będące niezbyt ciężkimi konstrukcjami z metalu, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 milimetra.

Folia udostępniona jest w czterech wersjach kolorystycznych, jakie mają dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, że producent zdaje sobie sprawę, iż kupujący mogą posiadać różne oczekiwania, udostępnia ekrany spawalnicze w dwóch opcjach odróżniających się szerokością.

Wyjątkową propozycją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich szczegółowa charakterystyka opublikowana jest na witrynie www. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie chronić osoby, które realizują swoje obowiązki zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie posiadają specjalnej odzieży do spawania. Osłona przed promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym i rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane opcje spełnią wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, jacy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są chronieni przed poparzeniami iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia z polichlorku winylu stanowiąca wypełnienie ekranu jest trudnopalna oraz zapobiega rozprzestrzenieniu się ewentualnego pojawienia się ognia. Klienci mogą decydować się na zamówienie folii zrobionej według spersonalizowanych wyznaczników.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój