Nowoczesny program pozwalający na idealne nagrywanie to Action! Podczas jego projektowania pomysłodawcy koncentrowali się na tym, żeby klientom zaoferować jedynie to, co cechuje wysoka jakość. Wieloletnie doświadczenie spowodowało, iż proponowana nagrywarka ekranu nie ma sobie równych. Z jego zastosowaniem można nagrywać pulpit Windows, gry a także muzykę. Można wobec tego streamować i nagrać to, co można oglądać i słyszeć na swoim komputerze. Program jest prosty w użyciu, ze względu na to, iż ma komfortowy oraz stylowy interfejs z uwzględnionym menadżerem, pozwalającym na łatwą obsługę całości.

Wydajność i komfort wykorzystania to atuty, jakimi z pewnością warto się sugerować. Dla korzystających, którzy zaopatrzą się w ten program do jakich zalicza się nagrywarka ekranu dostępny jest też styl Greenscreen!. Pozwoli on na swobodniejsze wycięcie motywu z nagrań.

Idealnym rozwiązaniem jest także tryb nagrywania urządzeń, umożliwiający przechwycić obraz wideo z konsol do gier, pozostałych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów oraz tabletów. Można do każdego z obrazów dodać logo, komentarz audio albo innego rodzaju element i mieć gwarancję, że wszystko się zapisze. Najnowszym wyborem jest także tryb nagrywania aplikacji. Do Action! motywuje w dodatku to, że użytkownicy mogą nagrywać gry w jakości High Definition i mogą je ze sobą zestawić.

Pionierskie opcje, jakie posiada wspomniany program wskazują na wysokie standardy wydajności dla programów nagrywających gry oraz pulpit Windows w czasie rzeczywistym. Strumieniowanie pozwala na żywo nadawać to, co dzieje się na monitorze komputera. Action! ma także sporo innych funkcjonalności, o jakich można doinformować się z witryny internetowej. Action! jako program gwarantujący rzetelne nagrywanie oraz streaming ekranu w najwyższej jakości daje pewność, że wszystko będzie prezentować się idealnie. Odbiorcy cenią zwłaszcza odbywające się w bezpiecznych warunkach nagrywanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój