Powinieneś także znać różnicę między tymi dwoma. Co więcej, bardzo łatwo je rozróżnić. Sztuczne rzęsy sięgają od włosa po włosie do pełnego paska i są używane na specjalne okazje. Możesz je usunąć samodzielnie lub same odpadną. Z drugiej strony przedłużenia są półstałe i trwają około jednego miesiąca.

Jak je pielęgnować po aplikacji? Czasami, z przyzwyczajenia, tusz do rzęs nakłada się niepotrzebnie na przedłużenia. Co może powodować sklejanie się kleju i tuszu do rzęs oraz uszkadzanie naturalnych rzęs podczas ich zdejmowania.

Po stażu lub rozmowie kwalifikacyjnej powinieneś zadbać o:

  1. Nie wystawiaj ich na działanie wody przez pierwsze 24 godziny.
  2. Nie pocieraj oczu

  3. Nie używaj kremów
  4. Nie używaj olejków
  5. Nie używaj płynu do demakijażu
  6. Nie używaj tuszu do rzęs

Szczotkuj je codziennie szczoteczką do rzęs. Nigdy nie próbuj samodzielnie ich usuwać. Jeśli chcesz je usunąć, poproś swojego kosmetyczkę, aby zrobił to za pomocą odpowiednich produktów i odpowiednich technik.Na codzienną pielęgnację trzeba poświęcić 3-5 minut, czas ten wydłuża się, gdy wypada w nocy. Zawsze myj je szczoteczką od góry do dołu, bez obaw pocierając rzęsę, ale bez wyrywania, bo możesz ją zgubić. Następnie spłucz je ciepłą wodą i płatkami kosmetycznymi do demakijażu.

Przedłużenia zwykle trwają 3-5 tygodni. I chociaż mogą trwać od 2 do 3 miesięcy, jeśli zostanie przeprowadzona odpowiednia konserwacja. Zaprawkę należy wykonać 15 do 20 dni po pierwszej aplikacji.Technika będzie polegać na umieszczaniu nowych przedłużeń rzęs w szczelinach, w których same wypadły. Więcej na stronie http://dlalejdis.pl/artykuly/odzywka-do-rzes-sposob-na-piekna-oprawe-oka

Najlepsze korzyści z przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs to największa rewolucja w stylizacji, która może zapewnić długie, pełne, puszyste rzęsy.Korzyści z przedłużania rzęs Lashify nie tylko zmniejszają potrzebę kupowania tuszu do rzęs, ale także poprawiają Twoją pewność siebie i sprawiają, że wyglądasz olśniewająco. Oto główne korzyści płynące z używania przedłużania rzęs:

Powiększ oczy. Szersze i szersze oczy mogą sprawić, że będziesz wyglądać piękniej. Lubisz tworzyć iluzję dużych i pięknych oczu? Przedłużanie rzęs może Ci pomóc, będąc najlepszym dodatkiem kosmetycznym, który może sprawić, że oczy będą wyglądać na większe, dominujące, ciemniejsze, obszerniejsze i bardziej atrakcyjne przez cały czas. Te nasadki dodają objętości i objętości naturalnym rzęsom i mogą uwydatnić rysy twarzy.

Zbawiciel czasu. Jeśli jesteś zdezorientowany, że każdego ranka spędzasz swój cenny czas na nakładaniu makijażu oczu, takiego jak tusz do rzęs i konturówka, nie martw się! Pożegnaj się z eyelinerami i tuszami do rzęs! Już go nie potrzebujesz! Przedłużanie rzęs pozwala zaoszczędzić sporo czasu, przygotowując się przed lustrem. Przyklejone do twoich naturalnych rzęs nie wymagają dużo czasu i nie musisz robić dużo makijażu oczu.

Wzmacniacz zaufania.Potężna komunikacja wizualna jest często postrzegana jako oznaka ustawienia i opanowania. Niemniej jednak kobiety, które są niepewne swojego wyglądu, często zaniedbują odważne wizualne połączenia. W takich przypadkach przedłużanie rzęs może właśnie pomóc wzmocnić przekonanie wszystkich kobiet. Nie musisz się też martwić, że znikną Ci z oczu między świętowaniem lub dialogiem.

Przedłużanie rzęs jest wodoodporne

Nawet odrobina wodoodpornego tuszu do rzęs może rozmazać się podczas pływania lub po prostu przecierania oczu. Lubisz cieszyć się czasem nalewania wody bez zmartwień? Przedłużanie rzęs to najlepsza alternatywa. Są wodoodporne i szybko przyczepiają się do naturalnej rzęsy, utrzymując ją na miejscu. Zanim jednak zechcesz się zmoczyć, zrób sobie przerwę na prawie 48 godzin po skończeniu rzęs.

5. Daje oszałamiający wygląd. To ogromna zaleta. Nie ma nic przyjemniejszego niż posiadanie długich i gęstych rzęs, aby wyglądały inaczej niż normalne. Dzięki przedłużaniu rzęs możesz wyróżnić się nietuzinkowym wyglądem nawet bez nakładania dużej ilości makijażu oczu. Korzystanie z przedłużania rzęs może działać na czas jako wzmocnienie wyglądu i sprawić, że będziesz wyglądać młodziej bez żadnych konsekwencji zabiegu.

Podsumować Przedłużanie rzęs to świetna rzecz w świecie glamour. Więc co Cię powstrzymuje, dlaczego nie przedłużyć rzęs? Oszczędź cenny czas, poczuj się dobrze, a przede wszystkim żyj w pełni swoją rutyną kosmetyczną.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój