Zorganizowanie w odpowiedni sposób przestrzeni magazynowej niejednokrotnie będzie wymagać zastosowania drzwi lub bram między pomieszczeniami w środku. Niejednokrotnie to będą także oddzielone fragmenty wnętrz, na przykład przeznaczone na przykład na produkcję czy magazyn. W takich sytuacjach użycie klasycznych drzwi może być dość kłopotliwe, gdyż mają one jedno zasadnicze ograniczenie.

W każdym przypadku, kiedy chcieć się będzie przejść albo przejechać jakiś pojazdem, to trzeba je będzie otworzyć a później zamknąć. Jeśli odbywać się to będzie raz na jakiś czas, to jeszcze dużego problemu nie będzie, lecz przy częstym przechodzeniu zdecydowanie lepiej zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Bardzo dobrze sprawdzą się tu na przykład kurtyny magazynowe. Takie kurtyny są zrobione z grubych foliowych pasków, i wiesza się je u góry danego otworu. Zależnie od budowy mogą być one na stałe przytwierdzone, albo osadzone w ramce, która się przesuwa.

Materiał, z którego wykonuje się te elementy, to przeważnie solidna folia PCV w różnych kolorach. Największym zainteresowaniem cieszą się przezroczyste kurtyny, ale w sklepach jest dostępnych szereg różnych barw. Dużą zaletą takich kurtyn jest to, że pozwalają one oddzielić skutecznie dwa pomieszczenia czy pomieszczenie od zewnątrz, a jednocześnie dają możliwości bezproblemowego przechodzenia czy przejeżdżania. Naprawę dobrze chronią one przed zewnętrznymi czynnikami, typu wiatr czy niska temperatura, lecz również ograniczą zapylenie czy hałas.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój