Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić produkt z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do transportu chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla pacjenta. Salowy pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku do przewożenia chorych. Regulowana wysokość pozwala przeniesienie pacjentana wózek bez konieczności jego przenoszenia.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze kobiety. Należy więc ten fakt pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Nośność odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z grubszych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, hol tery, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na kompleksową albo indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój