Wiadomości dla osób chcących zorganizować spotkanie online współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na stronie www. W dodatku specjaliści ochoczo się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Webinary mogą mieć profil szkoleniowy, informujący lub marketingowy. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem nowocześnie opracowanej platformy. Kompletna webinary ma miejsce przy zastosowaniu techniki webcast.

Specjaliści zajmą się reklamy wydarzenia w sieci, w sposób stuprocentowo przystosowany do grupy odbiorców. Będzie to odwoływało się również do działań w social mediach, co aktualnie jest powszechnie spotykane. Sposób promocji będzie zawsze przystosowany do oczekiwanej ilości odbiorców. Webinar będzie odbywał się na platformie broadcastowej, posiadającej sporo opcji. Z tego względu organizacja szkoleń online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować oraz zaznaczyć pokój spotkań, a następnie korzystać z łatwego w obsłudze interfejsu. Co istotne, każdy webinar można zapisać i zobaczyć stricte wówczas, gdy ma się taką potrzebę. Jest to przykładowo dobre dla osób, jakie w danym czasie nie mogły wziąć udziału w spotkaniu online. Eksperci z PLATINUM MEDIA dbają o to, aby konkretny event był świetnie odbierany i posłużył promocji firmy klienta. Marka dysponuje własną platformą do przesyłania transmisji danych, przeznaczoną do spersonalizowania.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Komentarz

Dodaj swój

+ Zostaw komentarz