Luksusowe domy pływające od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to doskonała opcja dla osób, które na przykład nie chcą spędzać wakacji w hotelu lub chcą pozostać oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie został zaprojektowany bazując na wysokich standardach, czyli posiada ważne certyfikaty oraz kupujący faktycznie mają możliwość wierzyć w to, że dobiorą dla siebie optymalne rozwiązanie.

Apartamenty mają oznaczony, indywidualny numer VIN, zaakceptowany w całej Unii Europejskiej. Nie wymagają także dodatkowego pozwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innego rodzaju podłożu, jaki byłby objęty ograniczeniem wybudowania. Na witrynie firmy można sprawdzić dotychczasowe realizacje i przekonać się, iż apartamenty te rzeczywiście perfekcyjnie wyglądają.

Podane są również dokładne parametry, jakie posiada pływający dom a więc od początku każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego udostępniona. Wyposażenie domu jest kompletne, a więc nie zostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem przeznaczonym na wypoczynek dostępny jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej znajdują się: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł z klimatyzacją. Pływające apartamenty są dostosowane do wymagań osób, które zamierzają je kupić oraz cenią oryginalność, poczucie wolności i spędzanie czasu w komfortowych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym domu wynosi 21 metrów kwadratowych. Dom posiada trzy tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój