Protetyka zębisk to dyscyplina stomatologii absorbująca się uzupełnianiem deficytów dentystycznych za pomocą rozmaitego typu dopełnień protetycznych, takich jak korony, mosty czy protezy. Zamiarem protetyki jest przywrócenie funkcji estetyki i zdrowia jamy ustnej pacjenta – odnowa brakujących zębisk bądź wspieranie istniejących zębów, żeby poprawić funkcję oraz wizerunek uzębienia pacjenta.

Protetyka zębów może pomóc pacjentom odzyskać pełne przekonanie siebie oraz poprawić jakość ich życia przez poprawę estetyki uśmiechu i umożliwienie wyraźnego pokarmu i mówienia. W stworzonym przez nas gabinecie proponujemy obszerny zakres usług z obrębu protetyki, w tym realizacja trwałych oraz estetycznych uzupełnień protetycznych – leczenie zębów pod narkozą u dzieci warszawa. Implanty zębisk to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań dla osób z brakami zębowymi. Są to sztuczne korzenie zębów, które są wszczepiane do kości szczęki lub też żuchwy, a od tego czasu na nie są mocowane korony czy też mosty.

Implanty zębów są trwałym i nie ulega wątpliwości wyglądającym wynikiem, które pozwala pacjentowi na pospolite jedzenie oraz mówienie bez obawy o utratę uzupełnienia protetycznego. Decyzja o wszczepieniu implantów zębów nie jest prosta oraz żąda dokładnej oceny stanu zdrowia pacjenta i jego indywidualnych potrzeb. W następstwie tego także przed podjęciem takiej decyzji należałoby skonsultować się ze dentystą, jaki oceni stan jamy ustnej pacjenta oraz doradzi perfekcyjne rozwiązanie. W naszym gabinecie zapewniamy profesjonalną obsługę oraz indywidualne nastawienie do każdego pacjenta, to właśnie dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczne i bezbolesne leczenie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój