Trudno wyimaginować sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, w głównej mierze letniego urlopu niż Chorwacja. Jak Istria, to naturalnie Kemping Vestar. Umiejscowiony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością oraz śliczną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest niezmiernie czysta, a to właśnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dosłownie wszystkich.

Zwiedzają je kompletne rodziny, z dziećmi; grupy znajomych, ludzie starsi. Średnia temperatura w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał stosunkowo niedawno. Pozostały oddane do użytku baseny, także te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Trochę starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę bądź rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich faktycznie mnóstwo. Jeżeli chcemy stosunkowo szybko dostać się do tych miejsc, posiadamy również możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet motocykla.

Zwłaszcza wielką uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla których organizuje się szczególny program animacyjny, jaki jest nadzwyczaj bogaty i posiada dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Porywającym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeżeli ma to być kemping, zobacz przyczepa kempingowa. Przykładem takiego punktu może być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, który można przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega blisko plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar cieszy się niezwykłą popularnością przede wszystkim z tego względu, że znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki oraz knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a też miło spędzić czas. Podobno właśnie z tym miastem związana była wielka miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, że jest przeznaczony dla turystów w różnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o nieco starszych osobach zbudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość blisko półtora kilometra.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój