Z trudem wyimaginować sobie piękniejszy zakątek Europy. Miejsce, o którym mowa, to Jezioro Balaton. A konkretniej – Kemping Fured. To naturalnie on jest położony nad najbardziej kultowym miejscem na Węgrzech, jakim jest Jezioro Balaton. Kemping Fured, jaki jest przedmiotem tematu, porośnięty jest wysokimi drzewami. Nie brakuje na tym obszarze atrakcji. Jest to wymarzone miejsce do spędzenia rodzinnych wakacji.

Turyści mogą korzystać z ogromnego basenu, w jakiego sąsiedztwie znajduje się bezlik parasoli, a ich zadaniem będzie ochrona przed słońcem. Na dodatek wolno skorzystać z sauny, a dzieci mają do swojej dyspozycji odrębny brodzik.

Wszak, jest to miejsce otwarte na wszystkich turystów, bez względu na wiek. Każdy z nas znajdzie tu coś właściwego dla siebie i z pewnością nie będzie się nudzić, a mile spędzi czas. I co najważniejsze – nadzwyczaj wypocznie podczas wakacji.

Podróżnicy spędzający czas w miejscu, jakim jest Kamping Fured, mają do dyspozycji kilka restauracji, w jakich serwowane są węgierskie przysmaki, a ceny nie są zanadto wygórowane – wynajmij przyczepę na wypożyczalnia kamperów poznań oraz baw się. W pobliżu omawianego miejsca znajduje się piaszczysta plaża, a Jezioro Balaton nie należy co głębokich, to właśnie dzięki czemu temperatura wody nieomalże przez cały czas jest nadzwyczaj rozkoszna. Kemping ten położony jest na słoweńskiej wyspie, oddalonej około sto kilometrów od Lublany. Na domiar tego, w sąsiedztwie trzydziestu kilometrów usytuowana jest stolica Chorwacji, Zagrzeb. Kemping Terma Cortez, albowiem naturalnie o nim mowa, pod względem wielkości jest mały. Stanowi właściwie część obszernej miejscowości, jaka ma zakres wypoczynkowy.

Miejsce to jest przeznaczone dla osób w różnym wieku. Sympatykami omawianego kempingu są zarówno dzieci, młodzi ludzie, jak i starsi. Jak najbardziej muszą oni jednak uwielbiać wypoczynek nad wodą. Niejednokrotnie z miejsca tego korzystają sportowcy, którzy mogą znaleźć sobie interesujące zajęcie również na hali, jak oraz w centrum rekreacji, które położone jest zaraz w pobliżu hotelu. Park wodny składa się z dwóch części. Są to to znaczy: Letnia Riviera i Zimowa Riviera. Pierwsza z nich, to część peryferyjna, z kolei Zimowa Riviera, to baseny wewnętrzne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój