Czy pragniesz nauczyć własnego czworonoga włączać włącznik światła? A może to pionierska sztuczka, aby zaimponować komuś? Cóż w tym artykule dowiesz się jak to zrobić za pomocą wyjątkowej metody szkolenia, która jest niezmiernie banalna do zrozumienia i do zrealizowania. Masz prawo nauczyć się tej metody szkolenia psów, nawet jeżeli jesteś kompletnym nowicjuszem w szkoleniu psów.

Perfekcyjny i prędki sposób aby nauczyć pieska paru sztuczek to szkolenia zatrzaskowe – Psie Przedszkole. Sposób jest wybitnie przyjazny i każdy pies może go zrozumieć, dosyć szybko. To co wypada zrobić, to drobny przełącznik. W następnej kolejności musisz posiadać przy sobie jakiś zatrzask bądź też coś na czym wolno kliknąć. Potrzebna będzie także nagroda taka W jaki sposób jedzenie.

Dzisiaj wyjaśnię w stereotypowy sposób proces kształtowania pierwszego celu dla Twojego pieska. Przed umieszczeniem obiektu docelowego na podłodze, upewnij się, że masz kliknięcie i smakołyki przygotowane oraz pies będzie pewnie zgadzał się na to co dla niego masz zaproponowane, bo jest to najlepsza okazja, aby zdobyć trochę przyjemności. Dzisiaj można rozpocząć oraz gdy wciśnie światło niech momentalnie zrobi to po kliknięciu i daj mu jakieś smakołyki.

Powinieneś klikać na każde takie zachowanie, poruszając głową w kierunku odpowiednim do działania. Istotne jest, by klikać często na początku bądź jeżeli pies jest oryginalny w tym temacie. Kiedy coś zrobi odpowiednio należy chwalić go za pomocą jednego słowa – rodzaju dobry piesek. Kto jeszcze pragnie żeby jego pies przyzwoicie zachowywał się blisko ludzi i innych psów? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi ja to czytaj informacje w sieci internetowej oraz z pewnością dostaniesz sporo dobrych wskazówek.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój