Wyroby własne firmy MOON DOG zapewniają bazującą na naturalnych składnikach pielęgnację dla psów i kotów. Dostępne wyroby z takiej podkategorii można sprawdzać pod adresem https://moondog.pl/pl/menu/produkty-moon-dog-230.html?filter_price=0-36 oraz nabrać przekonania, że rzeczywiście dobrze będzie w nie inwestować. Seria naturalnych kosmetyków tego typu obejmuje balsam o przeznaczeniu pielęgnacyjnym na łapki, nosek i modzele, a także balsam ze zwiększoną ochroną UV. Jest on stuprocentowo bezpieczny dla zwierząt, także wówczas, gdyby zdarzyłoby się, iż pies lub kot zliżą trochę tego wyrobu. Balsamy można kupić w każdej pojemności, zależnie od tego, jakie jest zapowiedziane wykorzystanie. W ofercie można też wyszukać bazujący na naturalnych składnikach spray odstraszający na insekty dla psów.

Ze względu na to, iż w produktach tych nie będzie żadnych szkodliwych substancji, można oczekiwać, iż wzorcowo one sprawdzą się w takiej roli, jaka jest dla nich przewidziana. Kosmetyki przed użytkowaniem zostały przetestowane, czyli opiekunowie piesków i kotów mają możliwość oczekiwać, iż będą one w 100% bezpieczne. Nie ma znaczenia, czy będzie to kocimiętka dla kota, czy innego rodzaju wyrób, gdyż może sprawdzić się bardzo dobrze.

Klienci bardzo chętnie kupują również niedopuszczający do pojawienia się alergii, bazujący na naturalnych składnikach szampon dla czworonogów, przeznaczony na równi do pielęgnacji ich skóry, jak i sierści. Z produktu tego mogą skorzystać psy wszystkich ras i w różnym wieku. W roślinnych produktach dla psów i kotów znajdują się na tyle odżywcze składniki jak: masło shea, masło kakaowe, masło mango, olej z drzewa neem, olej z nasion arbuza, czy ekstrakt z ryżu. Przy każdym z wyrobów zaprezentowany jest szczegółowy opis związany z jego użytkowaniem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój