Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Haki holownicze – bezpiecznie ciągnąć naszą przyczepę kempingową

0
158

Wraz z przystąpieniem do Unii Europejskiej, zmieniły się nieco przepisy regulujące ich sprzedaż. W głównej mierze dziś mogą być rozprowadzane tylko oraz zaledwie takie haki, jakie posiadają pełną homologację europejską. Selekcjonując hak holowniczy do przyczepy kempingowej, należałoby zaznajomić się z oznaczeniami, na nim zawartymi – jeżeli chodzi o kempingową, zobacz na kamper. Każdy hak, jaki ma homologację ma albowiem nadrukowaną małą literkę e i numer kraju, w jakim homologacja została wykonana.

Też na terenie naszego kraju, mogą być od momentu wejścia do Unii, sprzedawane haki, jakie posiadają taką homologację. Nim niemniej jednak zdecydujemy się na zakup wyznaczonego haka, należałoby wcześniej dowiedzieć się, jaki jego rodzaj będzie dobry dla należącej do nas przyczepy kempingowej.

W punktach sprzedaży z częściami motoryzacyjnymi haki nie są tak ogólnodostępne, jak ma prawo nam się wydawać. Z reguły są one sprowadzane na specjalne zamówienia konsumentów. Wobec tego w pewnych sytuacjach warto poszukać firmę, która jest zarówno producentem, jak oraz dystrybutorem tego rodzaju urządzeń. Mamy prawo wyróżnić trzy typy haków holowniczych. Główny z nich jest instalowany do samochodu na stałe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw swój komentarz