Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Malediwy – piękny raj na ziemi

0
93

Kto nie odwiedził jeszcze tego anielskiego zakątka świata, powinien się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp i wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, którym grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się tylko 2 metry nad poziom wody, jeśli w następstwie tego gospodarka energetyczna świata będzie w dalszym ciągu prowadziła w kierunku zbiorowego efektu cieplarnianego, ten anielski świat może pozostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wczasy, to niezapomniany do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy zapewnia nadzwyczaj sympatyczną wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – znacznie więcej na wakacje last minute. Fantastyczne hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, żeby oddychając oceaniczną bryzą można było podziwiać podwodny świat morskich zwierzaków.

Dużo par z całego świata przyjeżdża tutaj w ramach podróży poślubnej, drugim zakamarkiem świata, wartym podkreślenia ceremonii weselnej jest Tajlandia last minute. Tu także znajdziemy egzotyczne plaże, wyśmienitą roślinność, bezpiecznych ludzi oraz fantastyczny odpoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, porządnie jest zapoznać się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym czasami na egzotyczne wakacje jest nasza idealna zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura blisko 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd między wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu i zachmurzonym niebem. Mamy prawo więc oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do domu piękną opaleniznę.

Na wyspach turyści mają ponad 70 kurortów. Obfitość egzotycznej flory olśni każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to baza wakacyjnej diety, prócz wspaniałych dań z najświeższych ryb i owoców morza. W momentach wytchnienia od urokliwych białych plaż, wolno czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy osiedlają muzułmanie. Również zimą warto odwiedzić inny egzotyczny kraj.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw swój komentarz