Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne nastawienie do nauczania języków

0
68

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała obszerną propozycję zajęć językowych. Dostępne zajęcia poprowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, wobec czego nie ma potrzeby się przejmować, że nie będą miały atrakcyjnej postaci. Przykładowo, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można liczyć na to, że zajęcia będą odbywać się z dużym akcentem na posługiwanie się językiem, co daje szansę na doskonałe przyswojenie wiedzy.

Zakres wszystkich spotkań będzie również indywidualnie przystosowany do oczekiwań uczestników szkolenia. Poza kursami do jakich zaliczają się szkolenia językowe Warszawa można też oczekiwać na możliwość skorzystania z oferty wykonywania tłumaczeń oraz robienie audytów językowych. Szczegóły dla wszystkich współprac wyznaczone są na sposób indywidualny. Kompleksowa obsługa lingwistyczna zrealizowana może być dla klientów indywidualnych, ale też dla firm. Zajęcia mogą odbyć się w trybie internetowym, jak i stacjonarnym.

Zależnie od oczekiwań kursantów, można zapisywać się na język ogólny, ale też ekspercki. Nie jest znaczące, czy będzie to polski dla firm, czy inny język, zajęcia oraz kontrole będą opracowane na najwyższym poziomie. Z uwagi na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE oraz LanguageCert plus posiada upoważnienie Ministerstwa Edukacji i Nauki do przeprowadzenia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, iż szkolenia językowe Warszawa znacząco podwyższą dotychczas posiadane kompetencje językowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw swój komentarz