Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wskazanie na lokalizacje udostępnionych myjni bezdotykowych od Redconst

0
12

Wiadomości dla osób interesujących się wydzierżawieniem prywatnej działki pod myjnię bezdotykową podane są na witrynie internetowej Redconst. Specjaliści również o wszystkim poinformują od razu po otrzymaniu zgłoszeń. Uzyskać można na tym od 2 do pięciu tysięcy złotych każdego miesiąca, przez około dziesięć lat. Jest to dochód w pełni pasywny. Wymagania dotyczące myjnia samochodowa to: teren zabezpieczony i uzbrojony o powierzchni minimum pięćset m2 do tysiąca metrów kwadratowych, prąd, woda, kanalizacja i gaz, a także minimum jeden wjazd na teren myjni.

Specjaliści będą zajmować się poszukiwaniem osób które są chętne do prowadzenia myjni. Ponadto wybudują myjnię bezdotykową, mającą nowoczesny design. Będą zajmować się oni także wszystkimi kwestiami formalnymi. Osoba która jest właścicielem działki zobowiązana jest tylko podpisywać finalną umowę z dzierżawcą i podać numer konta do przelewu. Ze względu na to, że Redconst posiada gotową bazę inwestorów, prędko znajdzie rzetelnego właściciela gruntu.

Firma ma pozytywne opinie od klientów biznesowych. Są one udostępnione na witrynie internetowej, wraz z dowolnymi wykonaniami. Dla osób zdecydowanych skorzystać z usług liczy się to, że eksperci podejdą do ze współprac elastycznie. Cenione jest profesjonalne wsparcie w zarządzaniu myjnią oraz to, iż specjaliści dostarczają środków chemicznych koniecznych do funkcjonowania myjni. Wszystkie wiadomości są podawane w czasie pierwszego kontaktupierwszej konsultacji.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw swój komentarz