Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zadłużenia dla firm zagranicznych – wszystko co musisz wiedzieć

0
64

Po wygranych przez partię rządzącą w naszym kraju kolejnych już wyborów parlamentarnych, można usłyszeć coraz silniejsze głosy, iż finalnie nadszedł czas przekształcania kraju. Ma to być odpowiedź na zarzuty opozycji, że premier łata tylko dziury budżetowe, nie martwiąc się o zadbanie o zdrowe struktury ekonomiczne w Polsce. Jedną z naszych najogromniejszych bolączek, jest zbytnie zadłużenie w stosunku do całego budżetu. Co prawda daleko nam do Włoch czy Grecji, jednakowoż ocieramy się o próg, który zapisany jest w konstytucji polskiej.

Wszyscy zaciekawieni są zgodni, ze najważniejszym rozstrzygnięciem byłoby zachęcić obcy kapitał do jeszcze lepszego wchodzenia na stworzony przez nas rynek. To właśnie dzięki temu nie tylko ujarzmiłoby się bezrobocie, czego doświadczyliśmy już kilka lat temu. Budżet kraju miałby dodatkowe wpływy, co pozwoliłoby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Projektem rządu na jeszcze szybsze inwestowanie w stworzonym przez nas kraju, ma być stworzenie szczególnego banku dla zagranicznych inwestorów. Ma on udzielać inwestorom pożyczki i kredyty, jakie mają być w głównej mierze dotowane przez budżet, a w konsekwencji niżej oprocentowane oraz tańsze – kredyt dla firm bez zaświadczeń. Poza tym zasady przyznawania takich pożyczek czy kredytów mają być uproszczone. Zamiast długiego oczekiwania na decyzję, opierać się można na centralnym banku danych wszystkich korporacji zagranicznych, z którego wpłynęłyby wszelkie niezbędne do podjęcia decyzji dane. To oznaczałoby udostępnienie pożyczki w ciągu doby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw swój komentarz